top of page

Rok 2021 pre náš tím

S blížiacim sa koncom roka sme sa aj my rozhodli pre bilancovanie úspešnosti roka 2021.

Za najväčší úspech roka pre atléta nášho tímu môžme považovať celkové víťazstvo Mateja Viteka v súťaži FIS U10 Grasski Cup 2021. Ide o sériu pretekov celoeurópskeho významu a je mimoriadny úspech, že práve náš atlét získal tento titul. Taktiež je správne spomenúť, že častokrát jazdil časy, ktoré by znamenali pódium aj v kategórii U12, čiže v kategórii, kam prejde až o 2 roky. V súťaži FIS U12 Grasski Cup 2021 nás reprezentovala aj Timea Volentierová, ktorá brala celkové 6.miesto.

V súťaži Pohár Grasski ZSL Timea Volentierová a Matej Vitek získali celkové víťazstvo, čím potvrdil dominanciu DUVI Sport tímu v kategóriách, kde má svojich reprezentantov.

Naša reprezentácia v triatlone zaznamenala najvýznamnejšie úspechy hlavne koncom leta. Patrik Siegl získal 12.miesto na Majstrovstvách sveta. Následne potvrdil výkonnosť 2.miestom na českých pretekoch CTP Doksyrace. Sezónu zakončil víťazstvom vo svojej kategórii na pretekoch Challenge Salou.

S poľutovaním musíme konštatovať, že zimnú sezónu prakticky zatrhla pandémia Covid-19. Čo je veľká škoda, keďže reprezentanti nemohli ukázať svoje kvality aj na snehu a nemohli rozšíriť našu zbierku úspechov.

Keď zhrnieme našu kolekciu pódiových úspechov zo súťaží nadnárodného rozmeru, tak môžme hovoriť, že naši členovia získali viac než 15 víťazstiev a viac než 25 umiestnení na pódiu. Za úspešnú reprezentáciu našim atlétom ďakujeme.

DUVI Sport team praje všetkým naším členom, podporovateľom a fanúšikom príjemné prežitie Vianoc a úspešný rok 2022.33 views

Comments


bottom of page